Головна
  Поділитись


Вітаємо Вас на сайті  «Твій місцевий депутат» (www.dep.kh.ua). Сайт створенний  Фондом Місцевої Демократії  як інформаційно-комунікаційний майданчик для діалогу представників  активної частини територіальної громади з депутатами місцевих рад.

Робота веб-сайту спрямована  як на налагодження зворотного зв’язку виборців з депутатами, так і на покращення інформування громади про результати роботи депутатів та фракцій, громадський моніторинг їх діяльності, забезпечення інформування мешканців про їх права, можливості вирішення соціальних проблем власними силами та силами відповідного депутатського корпусу, підвищення рівня відповідальності депутатів перед виборцями.

У Харківській області заплановано проведення громадського дослідження діяльності депутатських корпусів чотирьох місцевих рад (Харківської обласної, Харківської міської, Чугуївської міської, Ізюмської міської).

На сайті ви можете ознайомитися з фракціями, депутатськими комітетами, персональним складом пілотних рад та висловити свої думки і враження про роботу депутатського корпусу, залишати відгуки, повідомлення, коментарі, скарги, подяки та побажання щодо діяльності депутатів зазначених рад, а також висловити своє бачення шляхів вирішення актуальних проблем громади.

Запрошуємо депутатів відповідних місцевих рад скористатися можливістю надавати актуальну інформацію про свою діяльність, висловлювати позицію з важливих для громади питань, висвітлювати власне бачення шляхів вирішення проблем територіальних громад та кроків щодо їх втілення на своїх персональних сторінках та через пряме контактування з виконавцями проекту. Ви можете повідомляти про свою поточну діяльність, анонсувати виступи, зустрічі та заходи , які проводяться в межах депутатської діяльності; розміщувати депутатські звіти, авторські статті на важливу для територіальних громад тематику.

Запрошуємо ЗМІ, громадські організації, науковців, експертів, членів громади, всіх небайдужих  активно включитися до процесів здійснення місцевого самоврядування.

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб зареєструватись на сайті для того щоб мати можливість повноцінно вести дискусії на сторінках сайту, а також отримувати найновішу та найповнішу інформацію про діяльність пілотних місцевих рад та їх депутатського корпусу.

Ми сподіваємося, що робота нашого сайту покращить інформаційний обмін та взаєморозуміння між депутатами та виборцями, забезпечить прозорість діяльності пілотних місцевих рад та підвищить активність мешканців територіальних громад, що буде сприяти зменшенню соціальної напруги.

З повагою, команда проекту – колектив Харківського Фонду місцевої демократії

Веб-сайт «Твій місцевий депутат» - це частина Всеукраїнського проекту "Твій місцевий депутат: моніторинг діяльності депутатів місцевих рад", у якому приймають участь 8 міст України: АР Крим, Донецьк, Луганськ, Луцьк, Одеса, Чернігів, Харків, Тернопіль.

Детально про проект дивіться в розділі - "Про Проект"


НОВИНИ, ПОДІЇ:

2012-03-01 16:26:40
Більше 80% виборців нічого не знають про діяльність обраних ними депутатів місцевих рад - дослідження
Діяльністю депутатів місцевих рад Харківської області більше цікавляться жінки, ніж чоловіки. Про це 24 лютого у прес-центрі інформаційного агентства "STATUS QUO" повідомила Ольга Мірошник, керівник проекту видання книги "Твій місцевий депутат. Харківська область. Моніторинг. Дослідження, методичні рекомендації". За її словами, до книги увійшли результати громадського моніторингу першого року діяльності депутатських корпусів чотирьох місцевих рад: Харківської облради, а також Харківської, Чугуївської та Ізюмської міськрад.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

Моніторинг 2012-02-24
Твій місцевий депутат. Харківська область. Моніторинг, дослідження, методичні рекомендації
Це видання є результатом громадського моніторингу першого року діяльності депутатського корпусу чотирьох місцевих рад 6 скликання у Харківському регіоні: Харківської обласної, Харківської, Чугуївської та Ізюмської міських рад.

новини 2012-03-02
Генконсульство Польши в Харькове в прошлом году в два раза увеличило выдачу виз
Генеральное консульство Польши в Харькове в 2011 г. выдало 34 тыс. 469 виз (в 2010 г. - 16 тыс. 196 виз). Об этом 22 февраля в пресс-центре информационного агентства "STATUS QUO" сообщил польский консул Богумил Селерски. По его словам, всего в Украине было выдано 570 тыс. виз.
  ПоділитисьЛогін:

Пароль:

Реєстрація.
Забули логін або пароль?
ЗНАЙТИ ДЕПУТАТА
Для пошуку використовуйте буквосполучення з не менше як 3-х літер


Підписатися на розсилку (тільки для зареєстрованих користувачів. реєстрація.)
Введіть Ваш email:

Партнерам: Код нашого банера можна скопіювати тут.

НОВИНИ, ПОДІЇ
27 березня
17:44

У п’ятницю, 29 березня о 10.00 у малій залі Будинку рад (вул.Сумська, 64, 2-й поверх) розпочнуться загальні збори членів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

25 лютого
12:49

Пленарне засідання позачергової ХХ сесії обласної ради 05 березня 2013 року о 10.00 годині в залі засідань Будинку рад (м. Харків, вул. Сумська, 64)

12 лютого
19:38

Для журналістів пройде два прес-тури (анонси на 13 лютого) 13 лютого відбудеться прес-тур для знайомства з підсумками виконання програми підтримки ЖК, ЖБК та ОСББ у 2012 році та планами на 2013 рік. Збір представників ЗМІ біля центрального входу до міськради о 12:00. Також відбудеться прес-тур для знайомства з роботою Управління праці та соціального захисту населення Дзержинського району Харкова. Збір представників ЗМІ біля центрального входу до міськради о 13:40. О 18:00 у ККЗ «Україна» (вул. Сумська, 35) пройдуть ігри Харківській молодіжної ліги КВК «Кубок Кохання».

10 лютого
10:20

11 лютого 2013 року о 17-00 відбудеться засідання Харківської обласної виборчої комісії

07 лютого
02:47

Український освітній центр реформ проводить моніторинг друкованих та Інтернет медіа на предмет дотримання ними професійних стандартів з лютого минулого року. Моніторинг охоплює Львівську, Донецьку, Харківську, Сумську, Вінницьку області та Автономну Республіку Крим. Кожний регіон представлений шістьма регіональними друкованими та двома он-лайн виданнями. В цьому звіті наведено результати моніторингу за листопад, що здійснювався з 12 по 17 листопада, та за грудень – із 3 по 8 грудня 2012 року. Всього було проаналізовано 643 матеріали друкованих видань та 261 матеріал інтернет видань у листопаді та відповідно 653 і 253 у грудні.

24 січня
13:40

До відома громадських організацій, які надали документи щодо участі в установчих зборів 31 січня 2013 року з 13:00 до 15:00 у Харківському обласному Будинку вчителя (вул. Скрипника, 14А) відбудуться установчі збори щодо формування складу громадської ради при обласній державній адміністрації. Початок реєстрації учасників установчих зборів о 12:00. При собі мати документ, що засвідчує особу.

23 січня
13:04 Заседание комиссии Харьковского горсовета по вопросам обеспечения общественного порядка, соблюдения законности, охраны прав, свобод и законных интересов граждан. Заседание пройдет 24 января, начало в 14.00. Место проведения: Дом советов (ул.Сумская, 64), к. 135. Контакты: тел. 760-74-06.

12:43

17 січня 2012 року Харківська обласна рада на позачерговій сесії погодила проект Угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки Юзівська, між державою Україна, компанією «Шелл Експлорейшн енд Продакшн Юкрейн Інвестментс (ІV) Б.В.» та ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НАДРА ЮЗІВСЬКА».

19 грудня
15:17

Завтра, 20 грудня, депутатський корпус Харківської обласної ради збереться на пленарне засідання XVIІI сесії, яке розпочнеться о 10.00. Пряму трансляцію засідання можна переглянути на телеканалах ОТБ та «Фора», а також у режимі он-лайн на сайті Харківської обласної ради.

12 грудня
16:59

Закон, що забороняє курити в приміщеннях кав'ярень, барів та ресторанів, набуде чинності 16 грудня. Як повідомив керівник проекту «Україна без тютюнового диму» Андрій Скіпальський, такий закон дасть змогу ефективніше боротися з проблемою пасивного куріння. «Поділ кав'ярень і ресторанів на зони для людей, які курять і не курять, себе не виправдало, бо дим усе одно поширювався на весь простір», - відзначив керівник проекту.

10 листопада
11:32

17-18 листопада у Харкові відбудеться тренінг з моніторингу державних закупівель для мешканців Харківської області. 17-18 листопада 2012 року в Харкові відбудеться тренінг, організований СОГО «Бюро аналізу політики» у межах проекту «Експертне співтовариство північно-східної України проти корупції у державних закупівлях».

03 листопада
11:22

По состоянию на 10.20 Центральная избирательная комиссия обработала 99,79% протоколов участковых избирательных комиссий по подсчету голосов на выборах народных депутатов, которые состоялись 28 октября, в общегосударственном многомандатном избирательном округе. Больше читайте тут: http://www.unian.net/news/533690-tsik-obrabotala-9979-protokolov-rezultatyi.html

29 жовтня
10:42

Так по Харьковской области за ПР проголосовали 43%, Батькивщина – 15%, Удар – 13%, КПУ – 18%, Свобода – 4%, сообщают

01 жовтня
20:21

Харківський Фонд Місцевої демократії презентує результати дослідження процесу видачі віз ЄС та Шенгену Візовим Центром та Генеральним консульством Республіки Польща в місті Харкові у світлі візової лібералізації Україна – ЄС.

21 вересня
12:52

Запрошуємо бажаючих взяти участь у круглому столі на тему: «Реформа інституту місцевого референдуму: позиція політичних партій щодо участі громадян в урядуванні». Метою обговорення є консолідація зусиль громадськості, експертів і політиків з метою лобіювання у Парламенті змін до законодавства, які б відповідали інтересам громадянського суспільства (пропозиції від громадськості для врахування під час підготовки законопроекту №7082 до другого читання) а також популяризація інституту місцевого референдуму в якості інструменту безпосередньої участі громадян в урядуванні.

17 серпня
17:01

Повідом ЧЕСНО про кандидата.Як інформація від громадян потрапляє до ЧЕСНОметра Рух ЧЕСНО поставив собі амбітне завдання – проаналізувати кандидатів до наступного парламенту на відповідність вимогам громадськості, на кшталт того, як ми проаналізували чинних депутатів. Проте цього разу нам доведеться мати справу не з 450 більш-менш публічними політиками, а з 3500-4000 тисячами часто не відомих кандидатів. Ми свідомі того, що самотужки знайти вичерпну інформацію про таку кількість людей – дуже складно. Тому закликаємо всіх,

15 серпня
10:07

Парад підприємств, святковий концерт, а також два феєрверки відбудуться 23 серпня до Дня міста та Дня визволення Харкова. Святкування Дня Харкова почнеться вже 22 серпня. На цей день заплановано відкриття монумента Незалежності України на пл. Конституції, час заходу поки уточнюють. Також відбудеться концерт для ветеранів у Палаці студентів Національного університету «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого».

07 серпня
19:58

Станом на 29 липня 2012 року (переддень офіційного початку виборчої кампанії) нами було оприлюднено на сайті http://maidanua.org/vybory2012/ 179 випадків, в яких є ознаки порушення Закону України «Про вибори народних депутатів України». В регіональному розрізі найбільша кількість таких випадків відбулись у Харківській області (29). Далі йде Дніпропетровська область (19) та місто Київ (18). Серед всіх адміністративно-територіальних одиниць України нами не було виявлено випадків, в яких є ознаки порушення Закону України «Про вибори народних депутатів України» тільки у Львівській області.

07 липня
13:18

Круглый стол на тему: "Позиция гражданского общества в избирательной кампании 2012 г."

21 червня
12:08

Круглий стіл на тему: «Позиція громадянського суспільства у виборчій кампанії 2012 р.» Час проведення: 12:00 – 14:00 Місце проведення: прес-центр ІА «StatusQuo» Учасники: гості з Києва: Ірина Бекешкіна - український соціолог, спеціаліст у галузі політичної та електоральної соціології, Вікторія Сюмар - медіа-експерт, журналіст, виконавчий директор Інституту масової інформації; активісти громадських організацій Харківщини; експерти і політологи; представники обласних організацій політичних партій – потенційних суб’єктів висування кандидатів на Виборах-2012; журналісти та представники місцевих ЗМІ


RSS

 Website counter

 

 

 

 
       
Цей веб-сайт створено Фондом Місцевої Демократії в рамках програми «Твій місцевий депутат: моніторинг діяльності депутатів місцевих рад в Україні», що є спільною ініціативою Фонду Східна Європа та Черкаської обласної організації Комітету виборців України і виконується за фінансової підтримки Фонду демократії ООН та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Веб-розробка