Купити квартиру в новобудові Традиція

Купити квартиру в новобудові Традиція

Попит на первинне житло продовжує набирати обертів. Незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, житлове будівництво не знизило свої обсяги. Бажання придбати квартиру в новобудові цілком зрозуміло: сучасні будинки вражають своєю архітектурою, просторими кімнатами і кухнями, продуманими плануваннями, сучасними ліфтами і системами безпеки. Нове житло позбавлене так званої негативної енергетики, яка так лякає покупців квартир на вторинному ринку. Якщо ви хочете купити квартиру в новобудові, то раджу вам перейти по ссылке tradicia.kiev.ua/ua/kvartiry/ та обрати найкращу для себе квартиру в комплексі Традиція.

Можна довго перераховувати очевидні переваги новобудов, проте існує чимало рифів і підводних каменів, на які може натрапити недосвідчений покупець новобудови. Як правильно вибрати квартиру в новобудові?

Купуючи житло в новобудові, слід розуміти, що про комфорт доведеться надовго забути, оскільки квартира «після будівельників» це всього лише бетонні стіни та перекриття, та хіба металопластикові вікна. Вселившимся новоселам належить не тільки очистити жадані квадратні метри від будівельного сміття, а й підготувати їх до нормального проживання.
Досить часто після будівельників новоспечені мешканці виявляють щілини, проломи в стінах і віконних отворах, які належить замуровувати власними зусиллями.

Зважаючи на повну відсутність комунікацій та сантехніки, лягає на плечі мешканців і ця проблема: попереду монтаж та встановлення сантехніки, електропроводки, розеток і вимикачів, газової або електроплити. Крім того, доведеться з нуля проводити оздоблювальні роботи, встановлення міжкімнатних дверей.

Такі реалії первинного ринку житла. Комфортне проживання в елітних новобудовах на перших порах потребує величезних зусиль і капіталовкладень.

Ще одним неприємним сюрпризом може стати поява на стелі і стінах тріщин через кілька років після вселення. Цей факт вельми неприємний, так як зводить нанівець дорогий ремонт, але прогнозуємо. Справа в тому, що всі нові будинки дають усадку.
Процес цей тривалий, і може пройти кілька років, перш ніж мешканці помітять зрушення статичних конструкцій. Крім того, інтенсивність усадки залежить від виду грунту і глибини залягання грунтових вод. Важливо і якість будівельних матеріалів панельних плит та залізобетонних конструкцій.

У деяких випадках забудовники здають будинки «під ключ», включаючи вартість оздоблювальних робіт в загальну ціну.

Керуючись вищевикладеними фактами, багато покупці прагнуть вибрати квартиру в тих новобудовах, які вже подолали 5-річний рубіж експлуатації. Цим вони позбавляють себе від тягаря тривалого і дорогого ремонту.
Вибір новобудови
Плануючи покупку житла, що будується, необхідно визначитися з типом споруди. На сьогоднішньому ринку первинної нерухомості переважає монолітне, панельне і цегляно-монолітне будівництво. У чому ж їх відмінність?

Панельне будівництво добре відомо громадянам пострадянського простору. Цей метод дозволяє зводити будівлі вдвічі швидше, ніж, скажімо, зведення монолітних будівель.

Рубрики: